Türkiye’nin ilk yatay ofis projesi ”Flatofis” !

Peyzaj düzenlemesinde bina cephesi ve iç mekanda saksılı bitkiler kullanılıyor...

Türkiye’nin ilk A sınıfı yatay Ofis Projesi ”Flatofis”

Sinpaş Yapı A.Ş. Haliç’te gerçekleştirilen Flatofis İstanbul adlı projesiyle Türkiye’nin en  büyük yatay ofisleri  inşa ediyor…

 

 

 

 

 

Flatofis İstanbul, yatayda tek katta 12.500 m2’ye varan dev ofisleriyle iş hayatında “yataya geçiş” hareketini başlatıyor. Fiber altyapı ile desteklenmiş internet erişimi, %100 yedek enerji, ileri teknoloji ürünü havalandırma, ısıtma, soğutma sistemleri ile A sınıfı akıllı bina yönetimini burada bulabileceksiniz. Flatofis İstanbul, depo ve arşiv alanları ile de müşterilerine hizmet verecek. Burada ofis kiralayan şirketler, istedikleri büyüklükte arşiv alanı da kiralayabilecek. Bu sayede istedikleri belgeye istedikleri zaman ulaşabilme imkanı olacak. Ofisler tüm hizmet birimleriyle 20, 30, hatta 50 yıla varan kontratlarla kiralanabilecek. Özellikle yurtdışından gelecek konukların toplantıları içinse asistandan catering'e kadar her türlü hizmetin verileceği ofisler, bir günlüğüne de verilebilecek.  Rutin toplantılardan veya yoğun bir iş gününden bulananlara biraz rahatlatmak için fitness, sauna, havuz ve spa gibi pek çok olanak ile keyifli ve konforlu bir yaşamda sunulacak.

kullan

Proje, Eylül ayında hizmete girecek. Gökdelenlerdeki dikey yapılanma yerine yatay yapılanma ile ofislerini inşa eden Sinpaş, bu sayede asansör kuyruklarına son vermeyi hedefliyor.

 

Bitiş tarihi : 01 Eylül 2008

Proje yatırımı : 110 milyon USD

Toplam inşaat alanı: 125.000 m2

Toplam kiralanabilir alan : 60.000 m2

Toplam kiralanabilir ofis alanı : 45.000 m2

Arşiv alanı : 5.000 m2

Sosyal tesis alanı : 3.400 m2

Toplam kiralanabilir perakende alanı : 15.000 m2

Bina kat sayısı : 5

Kapalı otopark kat sayısı : 5 kat /1100 araç kapasiteli

 

Yasal Uyarı

Sitede yer alan tüm site içeriği, sayfa düzeni, sitedeki bilgilerin korunmasına yönelik programlar floraburada.com. mülkiyeti altındadır. floraburada.com’un önceden yazılı muvafakati olmaksızın işbu içeriğin veya siteye ilişkin veritabanı, yazılım gibi bilgilerin kısmen veya tamamen kopyalanması, değiştirilmesi, paylaşımı, dağıtımı ve satışı yasaktır.

Ziyaretçilerin yapmış oldukları paylaşımlar, paylaşımı yapan kişinin sorumluluğunda olup, paylaşımlarla ilgili sitemiz sorumlu tutulamaz.

İletişim

Email: info @ floraburada.com
Website: www.floraburada.com