“Külahlı Gövdelerin Tarihi” heykel sergisi !

Yaşam Ağacı adlı eserininde bulunduğu sergide sanatçı Güler Güngör,yapraktan aynaya, ağaç kabuklarından metale kadar birçok farklı nesne kullanmış...

Kadir Has Üniversitesi Sanat Galerisi, heykel sanatçısı Güler Güngör’ün “Külahlı Gövdelerin Tarihi” adlı heykel sergisine ev sahipliği yapıyor.

Bu sergideki çalışmalarda; formdan, malzemeye konu bütünlüğünü gözeten sanatçı, günlük yaşamımızda kullandığımız, yapraktan aynaya, ağaç kabuklarından metale kadar birçok farklı nesneyi bir araya getirerek, altı yıl süren (1995–2001) uzun bir çalışmanın ardından farklı bir bakış açısı ortaya koyuyor.

Aralarında Yaşam Ağacı, Havva ve Adem, Özgürleşen Bir Şey ve Bellek gibi ön plana çıkan eserlerin yer aldığı sergi 30 Temmuz 2008 tarihine kadar ziyarete edilebilir.

14 Mayıs 2008 - 30 Temmuz 2008
Rezan Has Müzesi

Ziyaret Saatleri:
Saat:9:00 - 18:00 (Her gün)

Yasal Uyarı

Sitede yer alan tüm site içeriği, sayfa düzeni, sitedeki bilgilerin korunmasına yönelik programlar floraburada.com. mülkiyeti altındadır. floraburada.com’un önceden yazılı muvafakati olmaksızın işbu içeriğin veya siteye ilişkin veritabanı, yazılım gibi bilgilerin kısmen veya tamamen kopyalanması, değiştirilmesi, paylaşımı, dağıtımı ve satışı yasaktır.

Ziyaretçilerin yapmış oldukları paylaşımlar, paylaşımı yapan kişinin sorumluluğunda olup, paylaşımlarla ilgili sitemiz sorumlu tutulamaz.

İletişim

Email: info @ floraburada.com
Website: www.floraburada.com