Kuraklığa karşı Terleyen borular...

Sistem aynı hattan sulamanın yanısıra havalandırma ve gübreleme yapılmasına da olanak sağlıyor.

Kışın sert geçmesiyle Küresel ısınma gündemden düşmüş durumda. Ancak yaz geliyor. Küresel ısınmaya karşı Ürünler üretilmeye ve kullanıma girmeye devam ediyor. En yeni ürünlerden peyzaj sulamaları ve bitkisel sulamalar için TERBO  “Terleyen boru”lar….

 

Yenisan Yenileme Sanayi A.Ş  tarafından  ülkemize getirildi. Yurtdışında uzun yıllardır kullanılan ve % 70 - 90 su tasarrufu sağlayan, “Terleyen Boru” Ekolojik sulama sistemlerinin uygulamalarına başlamış durumda.

Yenisan Yenileme Sanayi  A.Ş, TERBO Terleyen Boru”ların; Türkiye, Türkî Cumhuriyetler ve Ortadoğu tek yetkili distribütörü. Aynı ürünlerin ülkemizde üretimi planlanıyor. Alman teknolojisi ve kalitesiyle üretilen TERBO “Terleyen Boru”ları, su tasarrufunun yanı sıra, bakım gerektirmemesi, üründe verim artışı, gübreden tasarruf ve minimum enerji sarfiyatı ile kuraklığın karşı sağladığı avantajlarla dikkat çekiyor. Detaylı bilgi için www.terleyenboru.com tıklayınız.

Yasal Uyarı

Sitede yer alan tüm site içeriği, sayfa düzeni, sitedeki bilgilerin korunmasına yönelik programlar floraburada.com. mülkiyeti altındadır. floraburada.com’un önceden yazılı muvafakati olmaksızın işbu içeriğin veya siteye ilişkin veritabanı, yazılım gibi bilgilerin kısmen veya tamamen kopyalanması, değiştirilmesi, paylaşımı, dağıtımı ve satışı yasaktır.

Ziyaretçilerin yapmış oldukları paylaşımlar, paylaşımı yapan kişinin sorumluluğunda olup, paylaşımlarla ilgili sitemiz sorumlu tutulamaz.

İletişim

Email: info @ floraburada.com
Website: www.floraburada.com