Renkli ve desenli asfalt… Yapısal peyzaj uygulamalarına !

Çimentonun mukavemetiyle, asfaltın esnekliğini buluşturuyor.

Renkli ve desenli asfalt… Yapısal peyzaj uygulamalarına !


Renkli ve desenli asfalt uygulaması , son otuz yıl içerisinde geliştirilmiş, en dayanıklı dekoratif zemin kaplama sistemi. Görünüm ,uygulandığı ortama gösterdiği uyum ve mimari açıdan , tek tek döşenen parke taşı, tuğla ve diğer zemin kaplama ürünlerinin çok ilerisinde dekoratif asfalt baskı sistemi. Çimentonun mukavemetiyle, asfaltın esnekliğini buluşturuyor. Dekoratif baskı kalıpları ile asfalta , tuğla , arnavut kaldırımı,balık sırtı,kilitli taş, fisco, kayrak veya tasarlanan herhangi bir desen verilebiliyor. Asfalt yüzeyi baskı uygulandıktan sonra renkli yüzey kaplama sistemi kullanılarak yüzey renklendiriliyor. Renkli Yüzey Kaplama , akrilik reçine ile güçlendirilmiş çimento,polimer esaslı su bazlı pigment içeren özel bir boya.Asfaltın mukavemetini arttırarak, çatlama ve bozulmasını engelliyor. Dünyanın birçok yerinde , her türlü iklim şartlarında ve trafik koşullarında kullanılıyor. Amerika'dan Avusturalya'ya kadar uzanan bölgede birçok firma tarafından uygulanan renkli ve desenli asfalt İmkar Yapı tarafından Türkiye’deki tüketicilerin kullanımına sunuluyor.

Yasal Uyarı

Sitede yer alan tüm site içeriği, sayfa düzeni, sitedeki bilgilerin korunmasına yönelik programlar floraburada.com. mülkiyeti altındadır. floraburada.com’un önceden yazılı muvafakati olmaksızın işbu içeriğin veya siteye ilişkin veritabanı, yazılım gibi bilgilerin kısmen veya tamamen kopyalanması, değiştirilmesi, paylaşımı, dağıtımı ve satışı yasaktır.

Ziyaretçilerin yapmış oldukları paylaşımlar, paylaşımı yapan kişinin sorumluluğunda olup, paylaşımlarla ilgili sitemiz sorumlu tutulamaz.

İletişim

Email: info @ floraburada.com
Website: www.floraburada.com