Bitkilerle gelen verimlilik

Bitkiler ayrıca radyoaktiviteye karşıda koruyucu özelliğe sahipler

Bitkilerle gelen verimlilik

A.B.D de Nasa ve Amerikan iç mekan bitki üreticileri birliğinin birlikte yürüttükleri araştırmada bitkisel tasarım yapılmış işyerlerinde iş veriminde %30 varan verimlilik artışları gözlemlenmiş. Bazı pilot ofis ve iş merkezlerinde yürütülen araştırmada verimlilik doğrudan şirket karlılığına yansıdığı belirlenmiş. Ayrıca bitkilerin içinde bulundukları atmosferi temizledikleri, belirli bitki türlerinin bilgisayar ve benzeri cihazların yaydıkları radyoaktiveyi azatlttıkları ve çalışanların moral motivasyonları üzerinde olumlu etkileri oldukları sonuçlarına varılmış. Bu çalışma sonucunda Amerika genelinde Plants at work (İşyerinde bitkiler) kampanyası başlatılmış olup çok kısa sürede çok başarılı sonuçlar elde edilmiş…

Yasal Uyarı

Sitede yer alan tüm site içeriği, sayfa düzeni, sitedeki bilgilerin korunmasına yönelik programlar floraburada.com. mülkiyeti altındadır. floraburada.com’un önceden yazılı muvafakati olmaksızın işbu içeriğin veya siteye ilişkin veritabanı, yazılım gibi bilgilerin kısmen veya tamamen kopyalanması, değiştirilmesi, paylaşımı, dağıtımı ve satışı yasaktır.

Ziyaretçilerin yapmış oldukları paylaşımlar, paylaşımı yapan kişinin sorumluluğunda olup, paylaşımlarla ilgili sitemiz sorumlu tutulamaz.

İletişim

Email: info @ floraburada.com
Website: www.floraburada.com