Çim biçme traktörü… Simplicity !

Bozuk ve engebeli arazide amortisör vazifesini gören bu aks sistemi sayesinde düzgün bir çim biçme sağlanıyor.

Çim biçme traktörü… Simplicity !

Büyük ölçekli çim alanlarının biçilmesi için otomatik vitesli seri ve çok kolay bir kullanım özelliği olan tek ve çift bıçaklı zengin çeşitleri olan ideal makineler.

Çim Biçme Traktörlerinde, ortadan pimli terazili ön salıncak sistemi aks var. Bozuk ve engebeli arazide amortisör vazifesini gören bu aks sistemi sayesinde düzgün bir çim biçme sağlanıyor. Tek kolla kontrol edilebilen bıçak kesme kavraması ve çim kesme yükseklik ayarına sahip. Ayrıca traktörün arka tarafına takılabilen çeşitli ekipmanları da mevcut. Hidrostatik şanzumanı otomobillerdeki otomatik şanzuman gibi çalışıyor. Debriyaj ve vites değiştirmeye gerek olmadan tek hareketli vites kolu ileri ve geri hareketlerde kademesiz hızlanmayı sağlar. Kalkışta ani sıçrama ve sarsıntı yapmayacak şekilde tasarlanmış. Frenleme sistemi motorun güç çıkışını etkilemeden vitesi otomatik olarak boşa alıp traktörün emniyetli olarak yavaşlamasını sağlıyor. Simplicity çim biçme traktörleri sektörün lider firmalarından olan Taral A.Ş tarafından tüketicilere sunuluyor.

Yasal Uyarı

Sitede yer alan tüm site içeriği, sayfa düzeni, sitedeki bilgilerin korunmasına yönelik programlar floraburada.com. mülkiyeti altındadır. floraburada.com’un önceden yazılı muvafakati olmaksızın işbu içeriğin veya siteye ilişkin veritabanı, yazılım gibi bilgilerin kısmen veya tamamen kopyalanması, değiştirilmesi, paylaşımı, dağıtımı ve satışı yasaktır.

Ziyaretçilerin yapmış oldukları paylaşımlar, paylaşımı yapan kişinin sorumluluğunda olup, paylaşımlarla ilgili sitemiz sorumlu tutulamaz.

İletişim

Email: info @ floraburada.com
Website: www.floraburada.com