Kayrak taşıyla yürüyüş yolu ve aydınlatma !

Doğal kayrak taşıyla dekoratif yürüyüş yolları ve güneş enerjili bahçe aydınlatması tasarımı.

Bu adım taşları, çekici doğal kayrak taşlarından yapılıyor. Aynı zamanda bahçe ve yürüyüş yollarında aydınlatmayı sağlıyor. Havanın kararmasıyla birlikte otomatik olarak yolları aydınlatıyor. Her gece 8 saatlik bir aydınlatma kapasitesi var. Taşlara yerleştirilmiş bir intefral tarafından güneş paneliyle enerji toplanıyor ve beyaz LED aydınlatma ünitelerince depolanıyor. Ürünün paketinde değiştirilebilir ve tekrar şarj edilebilir Ni MH pili bulunuyor. Aydınlatma  için hiçbir kablo gerektirmiyor; Basitçe yerleştirin, ve çalıştırın.

Yasal Uyarı

Sitede yer alan tüm site içeriği, sayfa düzeni, sitedeki bilgilerin korunmasına yönelik programlar floraburada.com. mülkiyeti altındadır. floraburada.com’un önceden yazılı muvafakati olmaksızın işbu içeriğin veya siteye ilişkin veritabanı, yazılım gibi bilgilerin kısmen veya tamamen kopyalanması, değiştirilmesi, paylaşımı, dağıtımı ve satışı yasaktır.

Ziyaretçilerin yapmış oldukları paylaşımlar, paylaşımı yapan kişinin sorumluluğunda olup, paylaşımlarla ilgili sitemiz sorumlu tutulamaz.

İletişim

Email: info @ floraburada.com
Website: www.floraburada.com