Padova FLORMART MİFLOR Fuarları

Sektör Profesyonelleri Eylüldeki fuarın yanı sıra Şubatıda takip etmeli.

İtalya-Padova
PadovaFiere S.p.a. tarafından organize edilen dünyaca bilinen fuar, yılda iki kez düzenleniyor..Eylüldeki fuar daha çok ilgi çekmesine rağmen şubat fuarıda avrupada büyük ilgi görüyor.
 Web: http://www.flormart.it
Flormart miflor (21-23 Şubat 2008)
Süs bitkisi üreticileri, dağıtıcıları, profesyonel ürünler, yetiştirme sistem ve teknolojileri, bakım teknolojileri ve bahçe mobilyaları Flormart’ın konularını oluşturuyor. 14.000 m2 alanda 350 Fuar katılımcısı ve 19.000 ziyaretçinin katılacağı önemli bir fuar.Katılım için İnternet üzerinden formu doldurup postayla göndermek yeterli oluyor.
Flormart miflor (11-13 Eylül 2008)

Yasal Uyarı

Sitede yer alan tüm site içeriği, sayfa düzeni, sitedeki bilgilerin korunmasına yönelik programlar floraburada.com. mülkiyeti altındadır. floraburada.com’un önceden yazılı muvafakati olmaksızın işbu içeriğin veya siteye ilişkin veritabanı, yazılım gibi bilgilerin kısmen veya tamamen kopyalanması, değiştirilmesi, paylaşımı, dağıtımı ve satışı yasaktır.

Ziyaretçilerin yapmış oldukları paylaşımlar, paylaşımı yapan kişinin sorumluluğunda olup, paylaşımlarla ilgili sitemiz sorumlu tutulamaz.

İletişim

Email: info @ floraburada.com
Website: www.floraburada.com