Her villaya bir dönüm bahçe !

Tepe Park Villaları projesi,İstanbul’un kaosuna uzak, enerjisine ise yakın müstakil hayatlar sunma iddiasında...

Akfırat Tepeören’de 47 bin 711 metrekare arazi üzerine kurulan ve 42 villadan oluşan Tepe Park Villaları projesi, her villaya ayırdığı 1135 metrekare arsa ile müstakil hayatlar sunma iddiasında. 30 milyon dolar satış cirosu bekleyen proje; 3 açık, 1 kapalı yüzme havuzu ve geniş sosyal donatılarıyla dikkat çekiyor. Metrekare fiyatlarının 1500 dolardan başlayan ve Nisan 2009’da tamamlanacak olan proje, İstanbul’un kaosuna uzak, enerjisine ise yakın bir yaşam alanı sunma iddiasında...

Yuvataş İnşaat’ın Akfırat Tepeören de ki Tepe Park Villaları projesi, İstanbul’un kaosundan uzak, enerjisine ise yakın bir yaşam alanı sunma iddiasına da sahip. Geniş sosyal donatılar içeren proje, zengin sosyal olanakların yanı sıra, spor alanları, havuzlar, yürüyüş yolları ve çocuk oyun alanları da bulunuyor, özellikle bahçe peyzajını da önemsiyor.

 

Büyük bahçeler olduğu için peyzaj da önemli olmalı...

Her villaya düşen arsa payının yüksek oluşu projenin en büyük özelliği. Villa başına düşen yeşil alan payı bir dönümden fazla.
Villaların etrafında yapılan peyzaj, geniş bir park ya da bahçe içinde duygusu veren bir çalışma ile sunuluyor.
Projede 340 metrekare ve 450 metrekare olarak iki çeşit villa bulunuyor. Villalar büyük metrekarelere sahip.
Projede 500 metrekare büyüklüğündeki kapalı Parkclub’da tenis kortu, basketbol sahası, sauna, masaj salonu, spor salonu, çocuk oyun odası var. Yürüyüş yolları da projede oturanların hizmetinde olacak. Yürüyüş ve koşu yolları iki kilometre uzunluğunda. Her villaya ait özel otopark, arıtma tesisi de bulunuyor. Bahçe sulamalarında kullanılacak sular için 1.000 metreküplük su depoları yapılmış. Proje İstanbul Park, Okan Üniversitesi, Sabancı Üniversitesi ve Koç Lisesi’ne yakınlığıyla da dikkat çekiyor. (hürriyet)

Yasal Uyarı

Sitede yer alan tüm site içeriği, sayfa düzeni, sitedeki bilgilerin korunmasına yönelik programlar floraburada.com. mülkiyeti altındadır. floraburada.com’un önceden yazılı muvafakati olmaksızın işbu içeriğin veya siteye ilişkin veritabanı, yazılım gibi bilgilerin kısmen veya tamamen kopyalanması, değiştirilmesi, paylaşımı, dağıtımı ve satışı yasaktır.

Ziyaretçilerin yapmış oldukları paylaşımlar, paylaşımı yapan kişinin sorumluluğunda olup, paylaşımlarla ilgili sitemiz sorumlu tutulamaz.

İletişim

Email: info @ floraburada.com
Website: www.floraburada.com