Sübitüd Peyzaj sektörünü buluşturuyor

Peyzaj ve süs bitkileri 2008 fuarı kendi alanının ihtisas fuarı olmasıyla dikkat çekiyor.

SÜBİTÜD (Süs Bitkileri İthalat-İhracat ve Üreticileri Derneği) ve İnterteks Uluslararası Fuarcılık işbirliği ile Türkiye'nin önde gelen tüm ithalatçı ve üretici firmalarının katılımı ile düzenlenecek   Peyzaj & Süs Bitkileri fuarı  28 Şubat – 2 Mart 2008 tarihleri arasında Lütfi Kırdar Uluslar arası Kongre ve Fuar kompleksinde gerçekleştirilecek.
İstanbul'un merkezinde (Maçka) düzenlenecek fuar, toplam 8.000 metrekare kapalı alanda yeni ürünler ve tasarımlar sergilenecek.

Tüm mimarlar, peyzaj mimarları, inşaat mühendisleri, müteahhitler, il ve ilçe belediyeleri, oteller ve bahçeli ev sahiplerinin davetli olduğu fuar,  gerçek anlamda sektörel nitelikteki tek ihtisas fuarı olma özelliğini de taşıyor. İlki 2007’de gerçekleştirilen fuara  58 yerli ve yabancı kuruluş, 6,925 ilgili ziyaretçi katılmıştı.

 

Fuar İçeriği

 

Çiçekler, bitkiler, bahçe bitkileri, çiçek açan saksı bitkileri, egzotik ve minyatür ağaçlar, yetiştirme teknikleri, bakım teknikleri, tohum, gübre, bitki toprağı, bitki koruyucu kimyasallar, seralar, sulama ve fıskiye teknolojileri, bahçe düzenlemeleri, bahçe aletleri, bahçe ekipman ve makineleri, çimleme teknikleri,çim biçme makineleri, peyzaj ve bahçe mimarisi, bahçe dekorasyonu, zemin ve bordür malzemeleri, süs havuzları, bahçe heykelleri, saksılar, bahçe aksesuarları...

Yasal Uyarı

Sitede yer alan tüm site içeriği, sayfa düzeni, sitedeki bilgilerin korunmasına yönelik programlar floraburada.com. mülkiyeti altındadır. floraburada.com’un önceden yazılı muvafakati olmaksızın işbu içeriğin veya siteye ilişkin veritabanı, yazılım gibi bilgilerin kısmen veya tamamen kopyalanması, değiştirilmesi, paylaşımı, dağıtımı ve satışı yasaktır.

Ziyaretçilerin yapmış oldukları paylaşımlar, paylaşımı yapan kişinin sorumluluğunda olup, paylaşımlarla ilgili sitemiz sorumlu tutulamaz.

İletişim

Email: info @ floraburada.com
Website: www.floraburada.com