Dumankaya inşaattan minimal bahçeler!

Projede daireler, bahçeli,teras bahçeli ve kış bahçeli olarak tasarlanmış...

Dumankaya’dan mimariye “Minimal” bir bakış…

Dumankaya İnşaat 2008 yılında hayata geçirmeyi planladığı seçkin konut projelerine
“Minimal” ile devam ediyor
Kurtköy-Pendik’te yer alacak Dumankaya Minimal projesi, bölgeye hakim bir yamaçta toplam 19 bin metrekarelik bir arazide inşa edilecek. Minimal, vadiye ve Sabiha Gökçen Havalimanına bakan bahçeli, teraslı ve manzarası hiç bir zaman kesilmeyecek 149 özel daireden oluşuyor. Estetik ve işlevselliğin bir arada olduğu Dumankaya Minimal’de 1+1’den (48m2) 3+1’e (103m2) altı farklı büyüklükte daire seçeneği 95.000 YTL’den başlayan fiyatlarla sunuluyor.

Yeşilin hakim olacağı Minimal’de dairelerin en önemli özelliği, büyük bölümünün bahçeli ya da teras bahçeli olmasıdır. 2 ya da 4 katlı bloklardan oluşan projede yer alan stüdyo dairelerde kış bahçeleri de bulunuyor.

Her daire için yeterli sayıda açık ve kapalı otoparkların düşünüldüğü Dumankaya Minimal’in sunduğu zengin sosyal donatılar arasında açık yüzme havuzu, kafe, fitness center, SPA, çocuk oyun alanı, yürüyüş ve koşu parkurları, göletler ve çok amaçlı spor sahası bulunuyor.

Kent stresinden uzak, modası geçmeyecek bir tasarım

Dumankaya Minimal, Yüksek Mimar Bünyamin Derman tarafından projelendiriliyor. Derman, Dumankaya Minimal projesini ‘’modası hiç geçmeyen bir tasarım’’ olarak nitelendirirken, Minimal’in kent yaşamının yarattığı stres ortamından uzaklaşmak isteyenler için tasarlandığını belirtiyor.

Dumankaya İnşaat Yönetim Kurulu Üyesi Uğur Dumankaya ise Dumankaya İnşaat’ın 45 yıllık serüveninde her zaman ‘kente kimlik katan yaşam alanları kazandırmak’ misyonuyla hareket ettiğini belirterek, Dumankaya Minimal projesinin doğaya ve insana saygılı kimliği ve özgün mimarisiyle Kurtköy-Pendik bölgesinde fark yaratacak, her detayı butik bir anlayışla tasarlanmış özgün bir proje olduğunun altını çiziyor.

Dumankaya İnşaat

Temelleri 1963 yılında atılan Dumankaya Grubu, başta inşaat olmak üzere, otomotivden yapı malzemeleri sektörüne ve sigortacılığa birçok farklı alanda faaliyet gösteren bir şirketler topluluğudur. Dumankaya Grubu’na bağlı olan Dumankaya İnşaat 45 yıldan beri, başta toplu konutlar olmak üzere, iş merkezi, okul, resmi hizmet binası, sanayi sitesi, turistik tesis gibi inşaat sektörünün hemen her alanında pek çok önemli projeye imza atmıştır.

Kalitesi, deneyimi ve güvenirliği ile inşaat sektöründe önemli bir marka haline gelen Dumankaya, bugüne kadar Gizli Bahçe Konakları, Manzara Konakları, Çekmeköy Evleri, Gümüş Vadi Villaları, Yenişehir Evleri, Dragos Drive, Dragos Drive 34, Kozyatağı Evleri, Kelebek Vadisi Evleri gibi birçok çağdaş yerleşim merkezini hayata geçirmiş, binlerce aileyi ev sahibi yapmıştır.

Dumankaya İnşaat 2008 yılı içerisinde Trend ve Gizli Bahçe Akdeniz Evleri projelerini, 2009 yılında ise Konsept İstanbul ve Trend Ekstra projelerini tamamlayacak. Dumankaya son olarak İstanbul’un en büyük kentsel dönüşüm alanlarından Kartal’a yeni bir ‘vizyon’ sunmayı hedefleyen Dumankaya Vizyon projesini hayata geçirmiştir.

 

 

Yasal Uyarı

Sitede yer alan tüm site içeriği, sayfa düzeni, sitedeki bilgilerin korunmasına yönelik programlar floraburada.com. mülkiyeti altındadır. floraburada.com’un önceden yazılı muvafakati olmaksızın işbu içeriğin veya siteye ilişkin veritabanı, yazılım gibi bilgilerin kısmen veya tamamen kopyalanması, değiştirilmesi, paylaşımı, dağıtımı ve satışı yasaktır.

Ziyaretçilerin yapmış oldukları paylaşımlar, paylaşımı yapan kişinin sorumluluğunda olup, paylaşımlarla ilgili sitemiz sorumlu tutulamaz.

İletişim

Email: info @ floraburada.com
Website: www.floraburada.com