Peyzaj uygulamalarında çok işlevsel !..

Birçok ataşmanı sayesinde peyzajdan, altyapı ve üstyapı çalışmalarına kadar birçok alanda kullanılabilir.

Peyzaj uygulamalarında çok işlevsel !..

Makinenin çok kolay taşınabilir. Yüksek hareket kabiliyetinden dolayı, en küçük, alanlara dahi kolayca götürme ve kullanma imkanı. Makinenin kompakt özellikli oluşundan dolayı, sadece ana makineye 30’dan fazla ataşman takılması mümkün. Bu sayede birçok alanda kullanabilir. Makinenin yapısının diğer iş makinelerinden çok daha hafif olması, makinenin peyzajı bitmiş alanlara bile girmesine olanak sağlıyor. Bu sayede, işçilik maliyetleriniz düşer. Ayrıca çok büyük bir zaman tasarrufu sağlanır. Makinenin yapısının oldukça hafif olmasından dolayı makine zemin altında daha önceden konulmuş olan elektrik drenaj sulama v.b yapılara zarar vermiyor. Birçok ataşmanı sayesinde peyzajdan, altyapı ve üstyapı çalışmalarına kadar birçok alanda kullanılabilir. Toro Dıngo Makine sayesinde sadece 1 kişiyle 10’larca kişinin yaptığı işi çok kısa sürede ve az maliyetle yapmanız mümkün. Diğer iş makineleri gibi, makinenin kullanımı için herhangi bir ehliyet gerektirmiyor, sadece birkaç saatlik eğitimle, kendi başınıza kullanılabilir. Hafif yapısından dolayı, normal bir pick-up aracınızla istediğiniz alana sevk edebilir ve nakliye için ayrıca para ödemek zorunda kalmazsınız. Makinelerin işletme-bakım maliyetleri diğer iş makinelerinden daha basit ve daha az masraflı. Bu sayede işlerinizi daha ekonomik olarak çözebilirsiniz. Toro Dıngo ürünleri uzun süreli kiralamanız da mümkün. Toro Dıngo ürünler Atlantis Mühendislik distribütörlüğünde Türkiye’deki tüketicilerin hizmetine sunuluyor.

Yasal Uyarı

Sitede yer alan tüm site içeriği, sayfa düzeni, sitedeki bilgilerin korunmasına yönelik programlar floraburada.com. mülkiyeti altındadır. floraburada.com’un önceden yazılı muvafakati olmaksızın işbu içeriğin veya siteye ilişkin veritabanı, yazılım gibi bilgilerin kısmen veya tamamen kopyalanması, değiştirilmesi, paylaşımı, dağıtımı ve satışı yasaktır.

Ziyaretçilerin yapmış oldukları paylaşımlar, paylaşımı yapan kişinin sorumluluğunda olup, paylaşımlarla ilgili sitemiz sorumlu tutulamaz.

İletişim

Email: info @ floraburada.com
Website: www.floraburada.com