İstanbul da ilaçlama seferberliği !

Park,bahçe,piknik,mesire vb.yeşil alanlar ilaçlanıyor...

İstanbul Büyükşehir Belediyesi Çevre Koruma Müdürlüğü ekipleri, İstanbul'da yaz aylarının gelişi ile özellikle kene ve zararlı haşerelere karşı yeşil alanlarında ilaçlama çalışması yapıyor. İlaçlamalar şehrin park, piknik ve mesire alanlarında sürdürülüyor.

İstanbul'da da 18 Mayıs pazar günü pikniğe giden vatandaşları kene ısırması vakalarının yaşanması üzerine belediye harekete geçmişti.

İlaçlama çalışmalarını yerinde izleyen İstanbul Büyükşehir Belediyesi Çevre Koruma Müdürü Ali Oktar, Nisan ayı itibariyle haşerelere ve keneye karşı ilaçlama çalışmalarına başladıklarını söyledi. Çalışmalarını 120 ekip ve 520 personelle sürdürdüklerini kaydeden Oktar, " Büyükşehir belediyesinin piknik alanlarında keneye karşıda ilaçlama çalışmalarımız başladı. Bizim sınırlarımız Silivri'den Tuzla'ya kadar olan geniş bir bölgeyi kapsıyor. Büyükşehir in piknik ve mesire alanları dışında eğer vatandaşlarımızdan da talep olursa özel alanları da ilaçlayabiliyoruz."

 

Yasal Uyarı

Sitede yer alan tüm site içeriği, sayfa düzeni, sitedeki bilgilerin korunmasına yönelik programlar floraburada.com. mülkiyeti altındadır. floraburada.com’un önceden yazılı muvafakati olmaksızın işbu içeriğin veya siteye ilişkin veritabanı, yazılım gibi bilgilerin kısmen veya tamamen kopyalanması, değiştirilmesi, paylaşımı, dağıtımı ve satışı yasaktır.

Ziyaretçilerin yapmış oldukları paylaşımlar, paylaşımı yapan kişinin sorumluluğunda olup, paylaşımlarla ilgili sitemiz sorumlu tutulamaz.

İletişim

Email: info @ floraburada.com
Website: www.floraburada.com