Kent fuarları başlıyor

Kentlerde yaşam kalite arttıracak ürünler sergileniyor.Bu yılki fuarda mini gollf turnuvasıda düzenleniyor.

Marmara Fuarcılık, 28 Şubat - 2 Mart 2008 tarihlerinde İzmir Kültürpark Fuar Merkezi’nde, sektör firmaları, profesyonelleri ve ziyaretçilerini biraraya getiriyor. Yerel yönetimler odaklı alanında tek etkinlik olan “kent’s fuarları”nı 4. kez düzenliyor.

Belediye ekipmanları ve ihtiyaçları, kent Mobilyaları, park ve bahçe düzenleme ekipman ve donanımları, arıtma sistemleri ekipmanları, çevre teknolojileri ve geri dönüşüm, spor malzemeleri, spor tesisi ekipman ve donanımları, GYO, proje tanıtım, finansman ve aracılık hizmetleri başlıklarını kapsayan etkinliğe, yurtiçinden ve yurtdışından 500 katılımcı, 1000 sergileyici firmanın ürünlerinin sergileneceği belirtiliyor.  “Kent fuarları 2008”de belediyeler, sektör profesyonelleri ve yurt dışından sektör profesyonellerinden oluşan 40.000’den fazla ziyaretçi hedefleniyor.

Ayrıca Marmara Fuarcılık sponsorluğunda, fuarın 3. günü Mini Golf 35 firması Belediyeler Arası Mini Golf Turnuvası düzenliyor. Marmara Fuarcılık ve Mini Golf 35 belediyelerin memnun kalması durumunda bu turnuvayı gelenekselleşmesi arzu ediliyor. Katılımın ücretsiz olduğu ve fuarın 3. günü, fuar alanında 14:00 - 15:30 saatleri arasında yapılacak olan turnuvada tüm yarışmacılara çeşitli ödüller verilecek.

Yasal Uyarı

Sitede yer alan tüm site içeriği, sayfa düzeni, sitedeki bilgilerin korunmasına yönelik programlar floraburada.com. mülkiyeti altındadır. floraburada.com’un önceden yazılı muvafakati olmaksızın işbu içeriğin veya siteye ilişkin veritabanı, yazılım gibi bilgilerin kısmen veya tamamen kopyalanması, değiştirilmesi, paylaşımı, dağıtımı ve satışı yasaktır.

Ziyaretçilerin yapmış oldukları paylaşımlar, paylaşımı yapan kişinin sorumluluğunda olup, paylaşımlarla ilgili sitemiz sorumlu tutulamaz.

İletişim

Email: info @ floraburada.com
Website: www.floraburada.com