Her Gün Annelerin olsun !

Bütün Güller Annelere …

Antalya'nın Manavgat ilçesinde, çiçekçiler Anneler Günü’ne çiçek siparişi yetiştirmek için sabaha kadar uyumadı.

Turizm şehri Manavgat'ta 8 çiçekçi Anneler Günü'ne yoğun sipariş alınca ailecek sabaha kadar uyumayarak çiçek aranjmanı ve gül buketi hazırladı. Anneler Günü için otellerden ve tatil köylerinden yoğun çiçek siparişi aldıklarını belirten Kardelen Çiçekçiliğin Sahibi Yavuz Ali Şahin, ailecek tan yeri ağarıncaya kadar 10 bin gül demeti ve çiçek aranjmanı hazırladıklarını söyledi.

Anneler Günü için sipariş çoğunluğunun gül olduğunu ve her bütçeye göre çiçek hazırladıklarını ifade eden Yavuz Ali Şahin, çiçek fiyatlarının 5 YTL ile 150 YTL arasında olduğunu söyledi. Şahin, "Anneler Günü için yoğun sipariş alınca ailece sabaha kadar uyumadık. Siparişlerin büyük çoğunluğunu otellerde tatil yapan Orta Avrupa, Rus, Baltık, Avrupa Birliği(AB) ve İskandinav ülke turistleri oluşturuyor. Genel tercih ise gül. Bunun yanında buket çiçeğe de yoğu ilgi var" diye konuştu.

Yurtdışındaki anlaşmalı çiçekçilerle Manavgat'tan dünyanın 100 ülkesine anında teslim çiçek gönderdiklerini belirten As Çiçekçilik Sahibi Mehmet Ataseven de Anneler Günü'nde Türkiye'de tatilde olan ailelerin ülkelerindeki annelerine çiçek gönderen pek çok sayıda turistin bulunduğunu kaydetti. (CHA)

Yasal Uyarı

Sitede yer alan tüm site içeriği, sayfa düzeni, sitedeki bilgilerin korunmasına yönelik programlar floraburada.com. mülkiyeti altındadır. floraburada.com’un önceden yazılı muvafakati olmaksızın işbu içeriğin veya siteye ilişkin veritabanı, yazılım gibi bilgilerin kısmen veya tamamen kopyalanması, değiştirilmesi, paylaşımı, dağıtımı ve satışı yasaktır.

Ziyaretçilerin yapmış oldukları paylaşımlar, paylaşımı yapan kişinin sorumluluğunda olup, paylaşımlarla ilgili sitemiz sorumlu tutulamaz.

İletişim

Email: info @ floraburada.com
Website: www.floraburada.com