Çelikte çiçek yetişti

Çinli bir adam kendi yetiştirdiği sebze bahçesinde bulunan çelik borularda çiçek yetiştiğini keşfetti.

Çinli bir adam kendi yetiştirdiği sebze bahçesinde bulunan çelik borularda çiçek yetiştiğini keşfetti. Grandpa Ding adlı Çinli adam Sohu News'a yaptığı açıklamada boruları temizlerken eline gelen tüylü yumuşak şeyleri hissettiğini ve bunların dümdüz çelik üzerinde büyüyen küçük beyaz çiçekler olduğunu fark edince çok şaşırdığını belirtti.

Ding'in açıkladığına göre insan saçından daha ince olan sapların üzerinde toplam 38 tane küçük beyaz çiçek var. 1 mm çapındaki çiçekler sabahları açıyor ve güneş tepeye çıkınca kapanıyor. Çiçekler topraksız ve susuz büyüyor. Ding'in fikir almak için danıştığı komşuları ise bu çiçeklerin 3000 yılda bir açan efsanevi Youtan Poluo çiçeği olduğuna inanıyor.

Yasal Uyarı

Sitede yer alan tüm site içeriği, sayfa düzeni, sitedeki bilgilerin korunmasına yönelik programlar floraburada.com. mülkiyeti altındadır. floraburada.com’un önceden yazılı muvafakati olmaksızın işbu içeriğin veya siteye ilişkin veritabanı, yazılım gibi bilgilerin kısmen veya tamamen kopyalanması, değiştirilmesi, paylaşımı, dağıtımı ve satışı yasaktır.

Ziyaretçilerin yapmış oldukları paylaşımlar, paylaşımı yapan kişinin sorumluluğunda olup, paylaşımlarla ilgili sitemiz sorumlu tutulamaz.

İletişim

Email: info @ floraburada.com
Website: www.floraburada.com