Otomotik sulamada yeni vanalar... ICV

ICV bugünün yüksek teknoloji kapasitesi ile üretilmiş bir ürün.

Otomotik sulamada yeni vanalar... ICV

 

Hunter otomatik sulama sistem malzemeleri distribitörü Tarfer Makina’dan yeni yüksek basınçlarda daha fazla mukavemet gösteren endüstriyel tipte, dayanıklı, plastik vanalar.
ICV bugünün yüksek teknoloji kapasitesi ile üretilmiş bir ürün. Kendi sınıfındaki vanalar içinde güvenilir ve dayanımı yüksek olan vanaya talep oldukça yoğun. ICV 14 atü basınca kadar güvenilir bir çalışma sağlayabiliyor. Farklı kullanımlar için dizayn edilen ICV’nin standart özellikleri debi kontrollü ve güçlü diyafram yapısı olmasıdır. Buna ek olarak; kolay işletimiyle yeşil alanlarda güvenilir, yüksek performans gösteriyor.

Cam Elyafla Takviye Edilmiş Plastik Gövde : 14 atü basınca kadar maksimum güçte çalışma.

Dahili Manuel Boşaltma : Vana kutusunu kuru tutuyor.

Özel Solenoid Pimi : Servis esnasında hiçbir parçası kaybolmaz.

Opsiyonel Filter Sentry™ (ek filtre) Sistemi : Filtreyi otomatik olarak temizliyor.

Opsiyonel Accu-Set™ Basınç Regülatörü : Suyun basıncını sabit seviyede tutuyor.

Yasal Uyarı

Sitede yer alan tüm site içeriği, sayfa düzeni, sitedeki bilgilerin korunmasına yönelik programlar floraburada.com. mülkiyeti altındadır. floraburada.com’un önceden yazılı muvafakati olmaksızın işbu içeriğin veya siteye ilişkin veritabanı, yazılım gibi bilgilerin kısmen veya tamamen kopyalanması, değiştirilmesi, paylaşımı, dağıtımı ve satışı yasaktır.

Ziyaretçilerin yapmış oldukları paylaşımlar, paylaşımı yapan kişinin sorumluluğunda olup, paylaşımlarla ilgili sitemiz sorumlu tutulamaz.

İletişim

Email: info @ floraburada.com
Website: www.floraburada.com