Sarracenia Flava Rugelli… O bir etobur !..

Bir metreye kadar uzayabiliyor.

Sarracenia Flava Rugelli…

Yaz aylarında rahat uyku uyumak isteyenlere müjde! Hemalhemsat.com üzerinden satışa çıkartılan etobur bir bitki türü, evlerdeki sinek ve böcek derdine son veriyor.

Hemalhemsat.com üzerinden satışa çıkartılan özel bir bitki türü, yaz gecelerinin kâbusu sinek ve böcek derdine son veriyor. Newyork_tr isimli satıcının hemalhemsat.com üzerinden satışa sunduğu etobur bitki, güzel görüntüsünün yanı sıra, iyi bir avcı olma özelliği de taşıyor.

Orijinal adı Sarracenia Flava Rugelli olan ve Amerika’nın Florida ve Carolina bölgelerinde yetişen bu etobur bitkinin boyu 1 metreye kadar uzayabiliyor. 10 YTL fiyatla ve tohum halinde satışa sunulan bitki, hunilerindeki nektar kokusu ile bilumum haşeratı kendisine çekiyor. Kenarına konan sinek ve böcekleri doğal bir yolla bertaraf eden bitki, güneşi ve nemi seviyor.

Bakımı son derece kolay olan bu avcı bitki, 1,5-2 aylık bir süre zarfında çimleniyor ve gübre kullanmayı gerektirmeden, bol su ile büyüyor. Kış aylarında ise dinlenme dönemine giren etobur bitkinin, bu zaman zarfında az sulanması ve serin bir ortamda barındırılması gerekiyor. Ürün hakkında daha geniş bilgiye hemalhemsat.com’daki ürün sayfasından ulaşılabiliyor. Bitkinin temel ekim ve bakım kılavuzu ise, ürünle birlikte alıcılara ulaştırılıyor.

Yasal Uyarı

Sitede yer alan tüm site içeriği, sayfa düzeni, sitedeki bilgilerin korunmasına yönelik programlar floraburada.com. mülkiyeti altındadır. floraburada.com’un önceden yazılı muvafakati olmaksızın işbu içeriğin veya siteye ilişkin veritabanı, yazılım gibi bilgilerin kısmen veya tamamen kopyalanması, değiştirilmesi, paylaşımı, dağıtımı ve satışı yasaktır.

Ziyaretçilerin yapmış oldukları paylaşımlar, paylaşımı yapan kişinin sorumluluğunda olup, paylaşımlarla ilgili sitemiz sorumlu tutulamaz.

İletişim

Email: info @ floraburada.com
Website: www.floraburada.com