Sulamada Lineer çözüm !..

Çok geniş alanlar otomatik ve ekonomik olarak sulanabilecek...

Sulamada Lineer çözüm !..

Yaklaşan kuraklık sulamada çözüm arayışlarını hızlandırdı. Ve ilk çözüm Atlantis Mühendislikten geldi. Atlantis Mühendislik,  ' Center Pivot' ve 'Lineer Sulama Sistemi' sistemlerini yabancı rakipleri ile aynı kalitede ancak daha ucuza ve üretmeyi başardı. Atlantis Mühendislik  tarafından üretilen ' Center Pivot' ve 'Lineer Sulama Sistemi' sayesinde çok geniş  tarım alanları otomatik olarak sulanabilecek. Ayrıca sulama suyu içeriğine sıvı gübreleme ve ilaçlama uygulamaları yapılabiliyor. Sistem betonarme bir platformun üzerinde dairesel dönüş yaparak hareket ediyor. Sulama otomatik olarak el değmeden yönetilebiliyor. Center Pivotlar 50 metreden 1100 metreye kadar ulaşabiliyor.

Peyzaj Sulamaları konusunda uzmanlaşmış olan Atlantis Mühendislik, TORO otomatik sulama ve peyzaj ürünlerinin de Türkiye distribitörü.

Yasal Uyarı

Sitede yer alan tüm site içeriği, sayfa düzeni, sitedeki bilgilerin korunmasına yönelik programlar floraburada.com. mülkiyeti altındadır. floraburada.com’un önceden yazılı muvafakati olmaksızın işbu içeriğin veya siteye ilişkin veritabanı, yazılım gibi bilgilerin kısmen veya tamamen kopyalanması, değiştirilmesi, paylaşımı, dağıtımı ve satışı yasaktır.

Ziyaretçilerin yapmış oldukları paylaşımlar, paylaşımı yapan kişinin sorumluluğunda olup, paylaşımlarla ilgili sitemiz sorumlu tutulamaz.

İletişim

Email: info @ floraburada.com
Website: www.floraburada.com