Forum Yazıları

Başlık Son Yazı Tarihi

Ben enayimiyim!

Bir bitki hakkında araştırma yaparken sizin siteye girdim, ben ancak üyelerin bilgilere ulaşabileceğini gördüm, üye oldum fakat buseferde ancak bilmemne bankasına para yatırırsam bilgilere ulaşabileceğim yazılı idi :-) Bukadarınada pes!!!!!
Başka kaynaklardan bedavaya ulaşabildiğim bilgilere neden para ödeyeyim!
18.10.2008 17:29:28

üyelik ile ilgili

Bitki Bankası çok büyük bir çalışmanın ürünü. Bitki bankasında bilgi verilen Bitki sayısı ve verilen bilginin kalitesi bizi diğer kaynaklardan farklı kılmaktadır.

Üyelik olayına gelince, hizmetlerimizin bir çoğu ücretsiz. Yani üye olmanız yeterli. Fakat Bitki bankası ve Peyzaj bölümüne ulaşmak için o bölümlere ayrıca üye omanız gerektiği bilgisi, siz üye olmadan (o sayfalara ulaşmaya çalıştığınız) da verilemektedir. O bölümlere ulaşırken çıkan bilgilendirme yazısında koyu halde gösterdiğim yerler sanırım yeterli olur.

Bitki ile ilgili detaylı bilgi ve resimlere sadece bu bölüme üye olan kullanıcılarımız ulaşabilir.

Bitki bankası ve Peyzaj bölümü geniş içeriği ve fotoğrafları ile çok uzun bir çabanın ürünü. Her gün yeni bilgiler ve fotoğraflarla yenileniyor. Bu bölümlerimizden yararlanmak için üye olmanız gerekir. Bir yıllık üyelik ücreti 150 YTL' dir.


Ayrıca üye olmak istedinizde, üyelik formunun hemen yanında yer alan yazıda ve üyelik sözleşmesinde bu bahsedilen konu detaylı olarak açıklanmış durumda.

Özetle kesinlikle kullanıcılarımızı, sizin tabirinizle enayi olarak görmüyoruz. Kullanıcılarımıza kaliteli hizmet sunuyor ve bu kaliteli hizmeti sunmaya devam etmeye çalışıyoruz.
18.10.2008 17:29:28

Yasal Uyarı

Sitede yer alan tüm site içeriği, sayfa düzeni, sitedeki bilgilerin korunmasına yönelik programlar floraburada.com. mülkiyeti altındadır. floraburada.com’un önceden yazılı muvafakati olmaksızın işbu içeriğin veya siteye ilişkin veritabanı, yazılım gibi bilgilerin kısmen veya tamamen kopyalanması, değiştirilmesi, paylaşımı, dağıtımı ve satışı yasaktır.

Ziyaretçilerin yapmış oldukları paylaşımlar, paylaşımı yapan kişinin sorumluluğunda olup, paylaşımlarla ilgili sitemiz sorumlu tutulamaz.

İletişim

Email: info @ floraburada.com
Website: www.floraburada.com