Forum Yazıları

Başlık Son Yazı Tarihi

Sizi kiniyorum!

Sitenizde her turlu bilgiyi ucretli uyelige baglamissiniz. Madem oyle yapacaktiniz, ucretsiz uyeligin anlami ne?? Ben uye oldum ve hemen ertesinde durumu gorup, uyelimi iptale calistim. Bu secenek yok. Ltf siz yapin. Ve mumkunse ucretsiz!

3.09.2008 13:06:23

Usul hatası

Sayın Editör,

Değer yaratmak adına söyledikleriniz çok güzel bu konuda haklısınız ancak yazınızdan çıkan "değerli olması için ücretli olması gerekir " sonucuna katılmıyorum ve bu çıkarsamayı da samimi bulmuyorum. Sadece daha iyi hizmet verebilmek için, değer yaratmak için ücretliyiz diyorsunuz anlıyorum ancak burada bir usul hatası var yine de. Kullanıcının kendini  aldatılmış gibi hissetmemesi için lütfen üyelik gerekliliğini belirttiğiniz noktada ücretli olduğunu da belirtiniz ki o noktada bunu kabul etmeyen hiç üye olmasın.


3.09.2008 13:06:23

Değer üzerine...

Belki de ortak noktamız samimiyet. Senin gösterdiğin tepki ne kadar samimi ise sitenin "değer"li olması da o kadar samimi. Ve samimiyet önemli bir "değer". Tüm içtenliğimizle iktisadi değerlerin olmadığı insanların karşılık beklemeden, bilgi ve duyguların (insani "değer"lerin) tümüyle belirleyici olduğu  bir dünyada yaşamak isterdik. Bugünlerde en zor olan "değer" oluşturabilmek. Bir "değer" oluşturmak için floradaburada'ya bir "değer" belirledik. Çünkü "değerli ''olmak istiyoruz. Çünkü size "değer" veriyoruz. Düşüncelerini samimi olarak ifade ettiğin ve bize "değer" verdiğin için teşekkür ediyoruz. (floraburada.com)

11.03.2008 12:57:53

Yasal Uyarı

Sitede yer alan tüm site içeriği, sayfa düzeni, sitedeki bilgilerin korunmasına yönelik programlar floraburada.com. mülkiyeti altındadır. floraburada.com’un önceden yazılı muvafakati olmaksızın işbu içeriğin veya siteye ilişkin veritabanı, yazılım gibi bilgilerin kısmen veya tamamen kopyalanması, değiştirilmesi, paylaşımı, dağıtımı ve satışı yasaktır.

Ziyaretçilerin yapmış oldukları paylaşımlar, paylaşımı yapan kişinin sorumluluğunda olup, paylaşımlarla ilgili sitemiz sorumlu tutulamaz.

İletişim

Email: info @ floraburada.com
Website: www.floraburada.com