<P class=MsoNormal style="MARGIN: 0cm 0cm 0pt"><FONT face=Arial size=2></FONT>&nbsp;</P><BR><FONT face=Arial size=2>Sonbahar yapraklanması son derece güzel olan bu bitki yaprağını döken bir özellik gösterir. Botanik açıdan kozalaklıları (koniferleri) anımsatan bu ağaç, görünüm olarak da süs ağaçlarına benzediği için ona&nbsp;&nbsp;burada yer verilmesi mantıklı görülmüştür.</FONT>

 


Sonbahar yapraklanması son derece güzel olan bu bitki yaprağını döken bir özellik gösterir. Botanik açıdan kozalaklıları (koniferleri) anımsatan bu ağaç, görünüm olarak da süs ağaçlarına benzediği için ona  burada yer verilmesi mantıklı görülmüştür.

Detay için Bitki Bankası' na üye olmanız gerekmektedir.

Yasal Uyarı

Sitede yer alan tüm site içeriği, sayfa düzeni, sitedeki bilgilerin korunmasına yönelik programlar floraburada.com. mülkiyeti altındadır. floraburada.com’un önceden yazılı muvafakati olmaksızın işbu içeriğin veya siteye ilişkin veritabanı, yazılım gibi bilgilerin kısmen veya tamamen kopyalanması, değiştirilmesi, paylaşımı, dağıtımı ve satışı yasaktır.

Ziyaretçilerin yapmış oldukları paylaşımlar, paylaşımı yapan kişinin sorumluluğunda olup, paylaşımlarla ilgili sitemiz sorumlu tutulamaz.

İletişim

Email: info @ floraburada.com
Website: www.floraburada.com